Om Oss

Tjänster

Priser

Kontakt

Om oss

Redovisningsbyrå som bryr sig om ditt företag

Vi har gedigen erfarenhet av att hjälpa lokala företagare med deras ekonomi. I över 11 år har vi hjälpt småföretagare – allt från den löpande bokföringen till redovisningstjänster och bokslut. Som kund hos oss skall ni känna tryggheten av att ha en fungerande ekonomifunktion där siffrorna speglar verkligheten.

Våra medarbetare

Medan du fokuserar på ditt företag, hjälper våra medarbetare till med resten.

Johanna Almtén

VD / Redovisningsekonom

T : 031-286 286
D : 0763 400 783
E : johanna@rih.se

Lis Kalén

Redovisningsekonom

T : 031-286 286
E : lis@rih.se

Helena Josefson

Redovisningsekonom

T : 031-286 286
E : helena@rih.se

Christina van Horik

Redovisningsekonom

T : 031-286 286
E : christina@rih.se

Johanna Back

Redovisningsekonom

T : 031-286 286
E : johanna.back@rih.se

Beata Ekman

Redovisningsekonom

T : 031-286 286
E : beata@rih.se

Philippa Holländer Södahl

Tidigare auktoriserad revisor
Företags- och ägarrådgivning

T : 031-286 286
E : philippa@rih.se